1 Kişi Online

KlasPanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Google Seo

Google SEO'su

Günümüz sanal dünyasındaki web sitelerinin en büyük ihtiyaçlar olarak ortaya çıkan SEO sorunları Ruyabilisim ekibi olarak profesyonel bir yaklaşım sunuyor ve web sitenizi Google arama motorunun ilk sıralarına taşıyoruz.

 

Google aramalarında ilk sıralarda çıkmak için ne yapmalıyım?

Profesyonel bir SEO hizmeti almalısınız. Bunun basit bir arama motoru maddeleri ile site eşleştirme işi değil, bir reklam çalışmasının bilincinde olan Ruyabilisim Site olarak sunduğumuz SEO çözümleri ile bölümdeki dalgalanmaya ne dinliyorsunuz?

 

SEO tam olarak nedir?

SEO fenomeninin arama yapısının değişiminin ortaya çıkması ve kökeni İngilizce “arama motoru optimizasyonu”nun söylevinin çevirisine dayanmaktadır.

SEO işlemi bir web ekleme arama motorları tarafından kullanılan otomasyonlar tarafından yapılan hatalara uygun hale getirilinceye kadar, kullanıcılar için bir reklam çalışmasıdır.

 

 

SEO Nasıl Yapılır?

Arama motoru çalışmaları için öncelikle doğru analiz yapılması gerekmektedir.

Bu analizlerde kontrol edilen olayların nedenleri şunlardır:

  • Web sitenizin yapısı
  • Sektör kapsamında
  • Sektörde SEO konusunda başarılı olan rakiplerin incelenmesi
  • Sitenizin eksik ve fazlalıkları

 

Gerekli kontrollerin ardından konu ile ilgili raporlar hazırlanmakta ve değerlendirmeler yapılmaktadır bir çalışma programı oluşturulmaktadır. Bu SEO programının işleyişi başlatılmakta ve internet sitenizin yükselişi takip edilmektedir.

 

Anahtar kelime nedir? Web siteleri için anahtar kelimeler nasıl belirlenir?

Google tarafından yapılan her aramanın verileri tutulmaktadır. Ayrıca bu aramalar sonuçları, kullanıcıların hangi internet sitelerine giriş yaptığını, giriş işlemlerini internet sitelerinde ne kadar vakit geçirdiklerini ve nelerini incelediklerini de takip etmektedir. Tüm bu analiz verileri webmasterlar ile paylaşılmaktadır.

Anahtar kelime bu analizler sonucu bir konu ile ilgili aramada yapılan kelime ve söz öbeklerine verilen genel addır. Örneğin otelcilik sektörünün en yaygın anahtar kelimeler otel, otel fiyatları, ucuz otel, lüks otel, kampanyalı otel gibi kelimelerle başlayarak uzun bir liste halinde devam etmektedir.

Web siteleri için anahtar kelimeler sitenin içeriğinin genel anlamda hangi konu üzerine göre belirlenmektedir. Örneğin Ankara ilini için www kemer ucuz com gibi bir internetin hedef kelimelerinin bursa'da olması mantığa ve arama motorları alt yapısı aykırı olacaktır. Bu site için anahtar kelime belirleme değeri hedef kitle ve içerik hedefi belirlenebilir ki analizin ardından olası kemer ucuz, kemer otel fiyatları, beş yıldızlı kemer otel, her şey dahil kemer toplu gibi anahtar kelimeler bulunur.

 

Hangi  SEO paketleri  başarılıdır?

Son iki yıllık süreçte Google arama motoru tarafından kullanılan alt yapıda ciddi değişiklikler oldu. Bu değişiklik yanlış yorumlayan bazı SEO firmaları ise Backlink adını verilen birimlerin dozajını yükseltmeyi tercih etti. Bu firmalar tarafından piyasaya sunulan kapsamlı hizmet listeleri birçok öğrencinin gözünü boyayıp, paketlere ayırma ilgisini sağlasa da, ne yazık ki kalıcı SEO başarısı bu şekilde sağlanamamaktadır. Ruyabilisim olarak sizlere sunduğumuz SEO paketlerinde toplu yapılılar listelerini değil, başarıya odaklanmış ve sınırlara göre kapsamlı çalışmalar sunmaktayız.
Kaliteli SEO kapsayıcıları söz konusu olduğunda temel etkenin anahtar kelimelerinizin ve sitenizin ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulması bir hizmet tercih edilmelidir. Çünkü aşırı derecede yapılan ve hatalı yapılan faydayı sağlamak yerine sitenize zarar verme riski söz konusudur.

 

Kurumsal  SEO hizmeti  nedir? Kurumsal  SEO paketi  içeriği nedir? Kurumsal SEO  fiyatları ne kadardır?

Kurumsal SEO rekabetinin çok daha ciddi olduğu ve büyük bir titizlik ile sürdürülmesinin düzenli arama motoru analizi çalışmalarıdır. Bireysel SEO çalışmalarında tanıtım yazılarındaki tarz ve içerik, sosyal medya çalışmalarında paylaşımların içeriği gibi bazı ayrıntılar çok önemli değildir.

Ancak söz konusu kurumsal seo çalışmaları olduğunda, yapılacak çalışmalar büyük bir titizlik içerisinde yürütülmelidir. Tanıtım yapılacak sitelerin genel içeriklerinin ve tanıtımlarda kullanılacak içeriklerin ayrıştırılması ve sektörünüzle ilgili olması gibi ince detaylar hesaplanmalıdır. Bireysel SEO süreçlerinde süreklilik ve kalıcılık hedefi çok fazla gözetilmezken, kurumsal seo çalışmalarının mümkün olduğunca uzun vadeli başarı ve kalıcılık sağlaması çözüme yönelmek gerekmektedir.

Klasbilisim olarak sunduğumuz kurumsal seo konteyner içeriği, firmanızın sektördeki rakiplerine karşı avantaj sağlaması için yapılması gereken hizmetlere göre şekillenmektedir. Çalışma süreci öncelikle avantajınız olur, rakiplerinizin zayıf gidişatı olan ilerleyerek aradaki farkı kapatta, diğer rakiplerinizde bulunan ancak firmanızın seo çalışmaları arasında mevcut olan hizmetleri de pakete dahil ederek sizi bir adım ileri taşımaktayız.

Kurumsal SEO fiyatları elbette bireysel seo fiyatlarına göre daha yüksektir. Fiyatlandırmalar net bir şekilde belirlenmemiş birlikte, fiyat üzerindeki temel faktör sektörel kelimelerinizdeki rekabet oranlarıdır.

 

Klas panel