Türkiye'nin En iyi SOHBET Odaları

En popüler sohbet odaları ile ortak ilgi alanlarına sahip olduğun kişileri kolayca bulabilirsiniz.

sohbet odaları

Sohbet programını denediniz mi ?

Türkçe mirc Sohbet programını yüklemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Sohbet programı

Hakkımızda

Biz kimiz ?

seslivakit hakımızda

Seslivakit.com olarak Eylül 2022 tarihinde yenilenen içeriğimiz ve ara yüzümüzle tekrar hizmet vermeye kaldığımız yerden başladık. Yıllardır kaliteli sohbet ve tanışma ortamı sağlayan uygulamamızın, kalite ve gizlilik prensibinden ödün vermeden, yeni nesil güncellemeler ile daha kullanışlı ve sade hale getirdik.

Seslivakit.com olarak gizlilik ve misafir güvenliği en önemli etik değerler arasında yer almaktadır. Uygulama işleyişimiz ve kurulumumuz da yer verdiğimiz önemli ilkelerimizden olan kullanıcı gizliliği esneme sağlamadan ilerlediğimiz en büyük yapı taşlarımızdandır.

Bizlere güvenerek bilgilerinizi paylaştığınız için tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Uygulama içerisinde kullanılan ve sizlere sunulan tüm hizmetleri gizlilik esasını ön planda tutarak tasarlamaktayız. Uygulama gelişim süresinde yapılan tüm iyileştirmelerde öncelik kullanıcının daha anlaşılır, kolay, güvenli ve ücretsiz sohbete erişebilmesini sağlamak oldu.

Neler Değişti?

Seslivakit ailesi olarak yenilen sohbet uygulamamız ile kullanıcılarımızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri üzerinde düşünerek tek tek tasarladık. Sohbet etmek, tanışmak için bir araya gelen binlerce kullanıcımıza hiçbir ayrım olmaksızın ücretsiz şekilde tüm hizmetlerimizden faydalandırmak bizlerin misyonumuzdur. Dünya çapında kullanılan bir uygulama ile erişimi en büyük ağlara taşımaz olan vizyonumuz için ise durmadan gelişmeye ve çalışmaya devam ediyoruz.